Endüstriyel Ekipman Seç / Ankara Firması.

Krom-Tek olan firmamız yakın zaman ismi Gören Endüstriyel Mutfak Çözümleri olarak isim değişikliğine gitmiştir. Bu isim değişikli Bizim Sıfır endüstriyel ekipman malzemelerine hem de ikinci el Endüstriyel ekipmanlarında işlerimizi büyütmüş bulunmaktayız. Firmamız Endustriyelekipmansec.com veya Görenler Endüstriyel Mutfak kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi, kaliteli malzeme kaliteli işçilik anlayışı, ekonomik fiyatlandırma ve ürün çeşitliliği ile Endüstriyel Ekipman Sektörüne hizmet vermektedir. Görenler Endüstriyel Mutfak Çözümleri Ankara İtfaiye bölgesinde hacıbayram mahallesindeki denizciler caddesi yakınındadır. İkinci el Endüstriyel mutfak olarak kendi sektöründe isim yapmış. 20 yıllık firmadır. Endüstriyel Ekipman alanlar arasında 1. numaralı tercihler arasına girmiştir. Fazla uzağa gitmeden bizleri google aracı sayesinde neler yaptığımıza neden birinci olduğumuza bakabilirsiniz. Biz ikinici el  endüstriyel ekipman alımında ise 30 yakın ilan cı ile çalışmaktayız. İlancı demek iş getiren demektir 30 tane ilancının görevleri gerek google veya letgo, sahibinden.com vb. sitelerden bulunan ürünlerdir. Bizler 2.el ürünü görürüz geliriz bakarız ve nakit ödeme ile alırız. %100 güven %100 kalite sunuyoruz. Biz 20 yıldır bu sektör yok olmanın güvenin ıspatıyız.

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri veya Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alanlar kategorisinde sattığımız ürünler; Kafeterya Endüstriyel Malzemeler, 2. el Cafe malzemeleri , 2. el Lokanta malzemeleri , ikinci el Restaurant malzemeleri , 2. el Otel malzemeleri , 2. el Bar ekipman malzemeleri , 2. el Catering malzemeleri 2.el endüstriyel mutfak malzemeleri ve ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları arıyorsanız yada satıyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız. 2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarında kampanyalı fiyatlar, bol ve geniş ürün yelpazesi ve paslamaz ürünlerimiz 304 kaliteden oluşmaktadır. İkinci el endüstriyel mutfak ürünlerini; komple veya tek parça ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alıyoruz. Onarım, Bakım ve temizliğini yapıldıktan sonra satışa çıkarıyoruz. Ürünlerimizin tamamı KROM-TEK (endustriyelekipmansec.com) garantisi ve güvencesiyle satılmaktadır.

Endüstriyel Ekipman Satanlar, Endüstriyel Ekipman Alanlar olarak müşterigi isteğine bağlı olarak satmaya karar verdiği ikinci el endüstriyel ekipman veya 2. el endüstriyel malzemesini ne kadar edeceği hakkında bilgi almak istiyorsanız bize mobil hattımızdaki whatsapp(0534 627 60 77) uygulamasını kullanarak resimlerini yollayabilir ve sonuca daha hızlı ulaşabilirsiniz. Firmamız size bir telefon kadar uzaktır. Ankaranın her yerine hizmet veren ücretsiz gezici servisimiz için bizi arayın ve adresinizi söyleyin. Ekibimiz eşyalarınızı incelemeye alıp size en uygun fiyatı sunacaktır.

“İkinci El Endüstriyel Ekipmanları Alınır & Satılır.

2. El Bar Malzemesi, 2. El Cafe Malzemesi, 2. El Derin Dondurucu 2. El Dikiş Makinesi, 2. El Dondurma Makinesi, 2. El Isıtıcılar, 2. El Izgara Ocağı, 2. El Jeneratör, 2. El Kahvehane Malzemesi, 2. El Kasap Dolabı,Reyonu, 2. El Kıyma Makinesi, 2. El Kuruyemiş Dolabı, 2. El Lokanta Cafe Eşyası, 2. El Endüstriyel Ekipmanlar, 2. El Restaurant Malzemeleri