İkinci el Mutfak Malzemeleri – 2.el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alanlar

İkinci el Mutfak malzemeleri alanlar eşyalarınızı bulunduğu yere gelmekte, incelemeler yapmakta ve uygun görülen Mutfak malzemelerini değerinde satın almaktadır. Eski yeni veya daha sonra kullanmayacağınız ürünleri  dışarı atmak farklı bir depoya koyarak bekletmek yerine ikinci el Mutfak malzemeleri alanlar ile iletişime geçerek hızlı bir şekilde nakit paraya dönüştürebilirsiniz. İkinci el Mutfak malzemeleri alanlar bir Mutfak içerisinde yer almakta olan tüm eşyalarınızı satın almaktadır. Bu eşyalar arasında endüstriyel mutfak ekipmanları, ısıtma soğutma ekipmanları, fırınlar, tezgahlar, et asma dolapları, derin dondurucular, kıyma çekme makineleri, krom eşyalar ve saymadığımız yüzlerce Mutfak malzemeleri olmaktadır ve firmamız adan zeye bu ekipmanları gelip değerinden satın almaktayız.

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri 2.el Alanlar

İkinci el endüstriyel mutfak ekipmanlarını satmak istediğiniz zaman “Görenler Endüstriyel Mutfak” istediğiniz adresten gelerek nakit ödemesi ile piyasa değerinden tüm endüstriyel ürünlerinizi satın almaktadır. Mutfak, Cafe, Lokanta, Restaurant , Otel , Bar , Caterin 2.el endüstriyel mutfak malzemeleri ve ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları arıyorsanız yada satıyorsanız.Bizleri arayabilirsiniz. Bin metrelik depomuz ile 500’ü aşkın bakımlı temiz Endüstriyel Mutfak ekipmanlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.İstediğin mutfak eşyaları varsa eğer 0531 981 93 02 nolu tel’den bizlere sor dura bilirsiniz.

2.el Mutfak Malzemeleri Alan Yerler

ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri , ikinci el endüstriyel bulaşık makinası , Konya bardak yıkama makinası , ikinci el pizza fırını , ikinci el pasta börek fırını , ikinci el kuzine , çalışma tezgahı , ikinci el krom tezgahı , ikinci el lokanta malzemeleri , 2. el sanayi tipi davlumbaz fiyatları , ikinci el bardak yıkama bulaşık makinası , ikinci el pizza pasta börek fırını , ikinci el kuzine , çalışma tezgahı , ikinci el krom çalışma tezgahı , ikinci el planet mikser , hamur yoğurma makinası , ikinci el Döküm Izgara , Elektrikli Izgara , gazlı Izgara , ikinci el Lavataşlı Izgara , Elektrikli Ocak , ikinci el Sosbenmari , Kuzine , Nötr Tezgahı , almak ve satmaktayız. Bizi sormadan veya aramadan ikinci el endüstriyel ekipmanı satmayın. Ankara’nın her yerinden eşyalarınızı gelip nakit ödeme ile alıyoruz.

Ankara İtfaiye Meydanı Endüstriyel Mutfak Ürünler Alımı

2. el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ; Buzdolabı, Ocak, Fırın, Kuzine, Tezgah, Bulaşık Makinesi, Davlumbaz, ÇayOcağı. . 2* Yıllık tecrübemizle Profesyonel Endüstriyel Ekipman Montaj ekibiyle sizlere 2 el endüstriyel mutfaklarınızı A’dan Z’ye Komple mutfak malzemeleri alımı sağlıyoruz. %100 güven %100 kalite nakit ödeme avantajı ile bize ulaşın.

Endüstriyel Mutfak – Hazırlık Ekipmanları

2 el Endüstriyel mutfak hazırlık ekipmanlarını değerinden nakit olarak yerinden bir ücret talep etmeden alıyoruz. 2 el mutfak hazırlık malzemelerinden aldıklarımız dan örnekler; Hamur yoğurma makineleri, Spiral hamur yoğurma makinaları, Planet mikser Mikser, Fimar elmikseri, Gıda dilimleme, Paslanmaz et kıyma makinaları, İthal et kıyma makinaları, Soğutmalı et kıyma makinası, Et kemik testeresi, Patates soyma makinası, Zırh et parçalama, Soğan doğrama makinası, Sebze doğrama makınası, Robot coupecl, Parçalayıcı ve doğrayıcı,Kanatlı hamur açma makinası, Hamur açma makinası, Ekmek dilimleme makinası Makineler – İçecek Hazırlama – Set Üstü Ekipmanlar – Kafeterya – Polietilen Ürünler Endüstriyel Mutfak Servis Hatları Ankastre Servis Hatları – Klasik Servis Hatları – Gold Servis Hatları – Ekonomik Servis Hatları Teşhir Ürünleri Börek Teşhir Dolabı – Pasta Teşhir Dolabı – Et Teşhir Dolabı adrese gelerek alım yapıyoruz. Ankara’nın her yerindeyiz bize güvenin.

Endüstriyel Mutfak – Pişiriciler ve Ekipmanları 

2.el endüstriyel pişirici ekipmanlarını alıyoruz ve satıyoruz. sıfır veya ikinci el fark etmeksizin Görenler Endüstriyel Mutfak olarak hacıbayram mah. denizciler olan şubemiz size 20 yılla aşkın hizmet vermektedir. Bizlere güvenin peşin ödeme ile alım… Endüstriyel mutfaklarda kullanılan pişirici ekipmanlar ise sabit olanlar ve sabit olmayanlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu pişiriciler arasında sayabileceğimiz pek çok ekipman bulunmaktadır. Konveksiyonel fırınlar, mekanik fırınlar, konveksiyonlu fırınlar, mikrodalga fırınlar, ocaklar ve benmari makinelerini bu ürünler içerisine dâhil edebiliriz. Kombi Fırınlar, Konveksiyonlu Fırınlar, Pizza Fırınları, Piliç Çevirme, Konveksiyonlu fırın 6 tepsili, Ratıonal gazlı kombi fırınlar, Konveksiyonlu fırın 10 tepsili, Konveksiyonlu fırın20 tepsili, Konveksiyonlu fırın 40 tepsili, Pizza fırını elektriklimanuel tek katlı, Pizza fırını elektrikli manuel iki katlı, Pizza fırını ikikatlı dijital elektrikli, Piliç çevirme 2 şişli, Pizza fırını tekkatlı dijital elektrikli, Piliç çevirme 5 şişli, Piliç çevirme 8 şişli. Klasik Kuzineler – Fırınlar – Set Üstü Pişiriciler – Fırınlar – Elektrikli Tost Makineleri -Pişiriciler Görenler Endüstriyel Mutfak sizlere bir telefon kadar yakın.

Endüstriyel Mutfak – Tezgahlar ve Davlumbazlar

Endüstriyel mutfak malzemelerini 2.el tezgahları, 2 el mutfak Depolama, istifleme ekipmanları ve davlumbazlar, Taşıma ekipmanları, 2 el mutfak Çalışma tezgahları, İçecek hazırlama ekipmanları, Bulaşıkhane ekipmanları, Açık büfe servis üniteleri, 2 el Mutfak yardımcı ekipmanları, Servis ekipmanları, Reşolar, Çatal & Kaşık & Bıçak Setleri, Servis Gereçleri, Tencere & Tavalar, Tepsiler, Gastronorm Küvetler, Evyeler, Taşıma Ekipmanları, Açık Büfe Servis Üniteleri. Kazan Yıkama Evyesi – Premix Tezgahı – Bulaşık Yıkama Makinesi Çıkış Tezgahı – Kaset Rafı – Süzme Havuzlu Tezgah – Süzme Rafı 2.el mutfak malzemeleri değerinden alımını yapıyoruz. Görenler endüstriyel ekipman çözümleri ankara’nın en büyük endüstriyel mutfak firması bizlere sormadan ekipmanlarınızı satmayın.

Endüstriyel Mutfak – Soğutma Ekipmanları

2.El endüstriyel mutfak ürünlerinde olan soğutma ekipmanlarının alımı ve satımı yapıyoruz. Görenler endüstriyel mutfak olarak bütün teşir dolap ürünlerini alıyoruz. Otel firmalarındaki büyük çamaşır makinesi vs. endüstriyel soğutma ekipman kategorisine giren temiz bütün ürünleri değerinden nakit olarak alıyoruz. ikinci el yemekhane malzemeleri , ikinci el otel malzemeleri , ikinci el beş yıldızlı otel ekipmanları veya butik gibi pansiyon gibi endüstriyel mutfak malzemeleri alımı ve satımı bizleri arayın sizlere yardımcı olalım. Dikey tip tekkapılı buzdolap, Dikey tip çift kapılı buzdolap, Dikey tip buzdolap tek cam kapılı buzdolap, Dikey tip buzdolap çift cam kapılı buzdolap, Tezgah tipibuzdolap, Tezgah tip cam kapılı buzdolap, Tezgah tipçekmeceli buzdolap, Pizza & salata hazırlık buzdolap, Pizza & salata hazırlık buzdolap granit tablalı, Hamur hazırlık buzdolap granit tablalı, Set altı buzdolap, Setüstü salat bar, Buz makinası küp tipi, Hazneli buz makinası, Şişe soğutucular. Tezgah Tipi Buzdolapları – Tezgah Tipi Derin Dondurucular – Dik Tip Buzdolapları (Pastane) – Kar Buz Makineleri – Şişe Soğutucu – Pizza Hazırlık Buzdolabı Bulaşıkhane Ekipmanları Bardak Yıkama Makinesi – Ön Yıkama Sprey Ünitesi – Bulaşık Basket – Set Altı Bulaşık Yıkama Makinesi – Giyotin Tip Bulaşık Yıkama Makinesi- Konveyörlü Bulaşık Yıkama Makinesi endustriyelekipmansec.com olarak müşterimize değer veriyoruz. Bizler 20 yılla aşkın sizlere hizmet vermekteyiz..

İkinci el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satmak İstiyorum ?

Daha önce ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri satmamış, satacağı zaman ne yapması gerektiğini bilmeyen, dükkanındaki kullanmadığı veya kapatmış olduğu dükkandaki malzemeleri satmaktan çekinen müşterilerimize ikinci el endüstriyel ekipmanları satış sürecini anlatmak ve bu sürecin zannettikleri kadar zor olmadığını göstermek adına bizlere en çok sorulan sorularla ilgili bir yazı hazırladık. Umarız aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

[safir_faq question=”Endüstriyel Ekipman Eşyalarımı Size Nasıl Gösterebilirim ?” answer=”işletmemize gelerek her zaman istediğimiz yere ulaşamadığımız için resim göndererek fiyat almanız hem sizler hem de bizler için daha kolay olacaktır. “]

[safir_faq question=”Fiyatta Anlaşırsak Endüstriyel Eşyalarımı Nasıl Alıyorsunuz?” answer=”İkinci el endüstriyel mutfak veya ekipman Eşyalarınızın alımı sırasında gerekli olan nakliye , montaj demontaj işlemleri için sizler en ufak bir ücret ödemiyorsunuz, tamamı bizler tarafından karşılanıyor. “]

[safir_faq question=”İkinci El Endüstriyel Eşya Alırken Nelere Dikkat Ediyorsunuz? Her İkinci El Mutfak Eşyayı Alıyor musunuz?” answer=”Tabi ki her ikinci el endüstriyel mutfak eşyayı almamız mümkün değil. Eşya alacağımız zaman en çok temizliğine dikkat ederiz bir eşya temiz, sağlam ve yıpranmamış ise ve bizlerin satabileceği bir ürünse o zaman fiyat veriyoruz.”]

[safir_faq question=”Ne Tür İkinci El Eşya Alıyorsunuz ?” answer=”İkinci el endüstriyel mutfak çok geniş bir kavramdır ve bir çok mutfak eşyası gurubunu kapsayabilir. Bizler bu endüstriyel mutfak ürünleri gurubu içerisinde iş yerlerinizde kullanmadığınız her türlü sıfır veya ikinci el endüstriyel mutfak malzemelerini alıyoruz. Örneğin; endüstriyel mutfak, lokanta malzemeleri, mutfak malzemeleri, restorant malzemeler, cafe malzemeleri, bar malzemeleri, kasap malzemeleri, market malzemeleri, fasfood, börekçi malzemeleri, dükkan malzemeleri, yemekhane malzemeleri, otel malzemeleri, balık restaurant malzemeleri vs gibi tüm mutfak eşyası gibi veya buna yakın ürünleri almaktayız.”]

[safir_faq question=”Nerelerden İkinci El Eşya Alıyorsunuz ?” answer=”Türkiye Geneli fark etmeksizin Ankara’nın tamamına haftanın 7 günü 08:00 — 21:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Hangi ilçe cadde veya sokak olursa olsun satılabilecek her endüstriyel mutfak ekipmanlarını adresinizden nakit olarak alıyoruz. “]

[safir_faq question=”Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alanlar” answer=”2 el cafe malzemeleri – 2 el cafe malzemeleri ankara – 2 el cafe malzemesi alanlar – 2 el endüstriyel mutfak malzemeleri – cafe malzemesi alanlar – endüstriyel malzeme alanlar – ıkıncı el lokanta malzemeleri – ikici el lokma makinesi alan – ikinci el cafe malzemeleri alanlar – ikinci el endüstriyel malzemeleri alanlar – ikinci el endüstriyel mutfak – ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alanlar – ikinci el lokanta malzemeleri – ikinci el lokanta malzemeleri alanlar – ikinci el lokanta malzemesi alanlar – ikinci el mutfak malzemesi alanlar – itfaiye meydanı endüstriyel mutfak alan yerler – lokanta malzemeleri alan yerler – lokanta malzemeleri alanlar – lokanta malzemeleri alanlar – lokanta malzemesi alanlar -Endüstriyel Ekipman Alımı – Kasap Malzemeleri Alımı – Kahve Malzemeleri Alımı – Pastane Malzemeleri Alımı – Endüstriyel Mutfak Alımı – Cafe Malzemeleri Alımı – Lokanta Malzemeleri Alımı”]

[safir_faq question=”Endüstriyel Mutfak Malzemeleri  Alan Yerler” answer=”Akyurt Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alan Yerler Altındağ Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alan Yerler Çankaya Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alan Yerler Elmadağ Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alan Yerler Etimesgut Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alan Yerler Gölbaşı Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alan Yerler Kazan Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alan Yerler Keçiören Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alan Yerler Mamak Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alan Yerler Sincan Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alan Yerler Yenimahalle Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alan Yerler Akyurt Lokanta Malzemeleri Alan Yerler Altındağ Lokanta Malzemeleri Alan Yerler Çankaya Lokanta Malzemeleri Alan Yerler Elmadağ Lokanta Malzemeleri Alan Yerler Etimesgut Lokanta Malzemeleri Alan Yerler Gölbaşı Lokanta Malzemeleri Alan Yerler Kazan Lokanta Malzemeleri Alan Yerler Keçiören Lokanta Malzemeleri Alan Yerler Mamak Lokanta Malzemeleri Alan Yerler Sincan Lokanta Malzemeleri Alan Yerler Yenimahalle Lokanta Malzemeleri Alan Yerler Akyurt Cafe Malzemeleri Alan Yerler Altındağ Cafe Malzemeleri Alan Yerler Çankaya Cafe Malzemeleri Alan Yerler Elmadağ Cafe Malzemeleri Alan Yerler Etimesgut Cafe Malzemeleri Alan Yerler Gölbaşı Cafe Malzemeleri Alan Yerler Kazan Cafe Malzemeleri Alan Yerler Keçiören Cafe Malzemeleri Alan Yerler Mamak Cafe Malzemeleri Alan Yerler Sincan Cafe Malzemeleri Alan Yerler Yenimahalle Cafe Malzemeleri Alan Yerler”]

İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alış sürecimizi sizlere maddeler halinde anlatmaya çalıştık. Yukarıda bahsettiğimiz detaylar sizlere yeterli gelmedi ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bizi arayarak merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Sizlere hizmet vermek için haftanın 7 günü çalışıyoruz.

 

× WhatsApp Hattı (Çek – Gönder – Fiyat Al)